Telemarketer/ta

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez biuro.praca1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Telemarketer/ta

Zakres obowiązków:
Telefoniczne pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie wysokiej jakości ich obsługi
Realizacja planów sprzedażowych
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Budowanie relacji partnerskich z klientami

Wymagania:
Doświadczenie w telemarketingu,
Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
Odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy
Motywacja i nastawienie na realizację celu

Oferujemy:
Niezbędne narzędzia pracy
Dodatkowy system premiowy i bonusowy
Stałą stawkę godzinową
Możliwość dalszego rozwoju i awansu
Elastyczne godziny pracy

Mapa TarnówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Telemarketer/ta

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę AZS Tarnów !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję