Spawacz MAG 135, Francja

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz MAG 135, Francja

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MAG 135

Miejsce Pracy: FRANCJA
Rozpoczęcie pracy: 04.01.2016

Wymagania
udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz
certyfikat spawalniczy w metodzie MAG
doświadczenie przy spawaniu grubych elementów ze stali czarnej
próbki spawalnicze darmowe przed wyjazdem w Katowicach

Obowiązki
praca na zakładzie przy spawaniu elementów do maszyn(Caterpillar, Manitou)
blachy grube od 6mm do 30mm(najczęściej od 8mm do 10mm)
materiał: stal czarna
spawanie metodą MAG 135
praca ślusarskie

Mile widziane
własny samochód na wyjazd do Francji
komunikatywna znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego

Oferujemy
stabilne zatrudnienie
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
wynagrodzenie od 1650 netto/152 godziny
składki od średniej krajowej
zakwaterowanie zapewnione i opłacone
zagwarantowana odzież robocza i wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Czekamy na Twoje CV pod adresem mailowym, a jeśli masz pytania dzwoń +48 32 775 88 80

Mapa TarnówProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz MAG 135, Francja

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Forum PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Magazyn studentów PWSZ w Tarnowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję