Spawacz MAG 135, Francja

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz MAG 135, Francja

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MAG 135

Miejsce Pracy: FRANCJA
Rozpoczęcie pracy: 04.01.2016

Wymagania
udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz
certyfikat spawalniczy w metodzie MAG
doświadczenie przy spawaniu grubych elementów ze stali czarnej
próbki spawalnicze darmowe przed wyjazdem w Katowicach

Obowiązki
praca na zakładzie przy spawaniu elementów do maszyn(Caterpillar, Manitou)
blachy grube od 6mm do 30mm(najczęściej od 8mm do 10mm)
materiał: stal czarna
spawanie metodą MAG 135
praca ślusarskie

Mile widziane
własny samochód na wyjazd do Francji
komunikatywna znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego

Oferujemy
stabilne zatrudnienie
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
wynagrodzenie od 1650 netto/152 godziny
składki od średniej krajowej
zakwaterowanie zapewnione i opłacone
zagwarantowana odzież robocza i wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Czekamy na Twoje CV pod adresem mailowym, a jeśli masz pytania dzwoń +48 32 775 88 80

Mapa TarnówProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz MAG 135, Francja

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę AZS Tarnów !Zobacz stronę Tarnów w internecie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję