Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez szkolenia4 (osoba prywatna) -

Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości

Pełna treść ogłoszenia Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości

Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości (70h)

Kurs rozpoczyna się: 9 listopada 2012 r.

Celem kursu jest przygotowanie uczestników do samodzielnego prowadzenia księgowości, sporządzania sprawozdań finansowych, rozliczeń z urzędami skarbowym i ZUS, oraz zdobycie praktycznych umiejętności prowadzenia księgowości komputerowej z wykorzystaniem programu księgowego WF-FaKir Asseco WAPRO.

Program kursu pozwala na poznanie zasad rachunkowości w zakresie jaki jest potrzebny do organizacji rachunkowości oraz księgowania zdarzeń gospodarczych w małych i średnich firmach. Słuchacze mają możliwość poznania i zrozumienia metodologii stosowania zasad rachunkowości w praktyce.

Zagadnienia objęte programem kursu omawiane są z uwzględnieniem przepisów ustawy o rachunkowości oraz Krajowych Standardów Rachunkowości. Poszczególne zagadnienia programu kursu poparte są wieloma przykładami.

Nasz kurs to również całkowicie nowoczesne podejście do zagadnień z zakresu teorii rachunkowości. Nauka nie opiera się na klasycznym podręcznikowym omówieniu zagadnień księgowych, ale łączy elementy teoretyczne, niezbędne w codziennej pracy z ukierunkowanymi zagadnieniami uporządkowanymi pod kątem profilu zawodowego.

Kurs prowadzi Lesława Synoś praktyk, główny księgowy z kilkunastoletnim doświadczeniem, certyfikat dyplomowanego księgowego, kandydat na biegłego rewidenta, studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i finansów (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie), członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, własna działalność usługi księgowe (Licencja MF).

Koszt uczestnictwa w kursie: 660 zł/os. (za 70 h)
Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, autorskie materiały szkoleniowe, sprzęt komputerowy niezbędny do realizacji zajęć, przerwy kawowe, certyfikat INFOX i zaświadczenie MEN.

Miejsce zajęć: Rzeszów, ul. Mickiewicza 12

Więcej informacji na WWW.INFOX.PL

Kontakt:
Justyna Komorowska
Tel. 178523608
Tel. 178525421

Mapa TarnówProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości ,660 zł


Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !Zobacz stronę AZS Tarnów !Zobacz stronę Forum PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Magazyn studentów PWSZ w Tarnowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tarnów City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj