Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez szkolenia4 (osoba prywatna) -

Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości

Pełna treść ogłoszenia Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości

Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości (70h)

Kurs rozpoczyna się: 9 listopada 2012 r.

Celem kursu jest przygotowanie uczestników do samodzielnego prowadzenia księgowości, sporządzania sprawozdań finansowych, rozliczeń z urzędami skarbowym i ZUS, oraz zdobycie praktycznych umiejętności prowadzenia księgowości komputerowej z wykorzystaniem programu księgowego WF-FaKir Asseco WAPRO.

Program kursu pozwala na poznanie zasad rachunkowości w zakresie jaki jest potrzebny do organizacji rachunkowości oraz księgowania zdarzeń gospodarczych w małych i średnich firmach. Słuchacze mają możliwość poznania i zrozumienia metodologii stosowania zasad rachunkowości w praktyce.

Zagadnienia objęte programem kursu omawiane są z uwzględnieniem przepisów ustawy o rachunkowości oraz Krajowych Standardów Rachunkowości. Poszczególne zagadnienia programu kursu poparte są wieloma przykładami.

Nasz kurs to również całkowicie nowoczesne podejście do zagadnień z zakresu teorii rachunkowości. Nauka nie opiera się na klasycznym podręcznikowym omówieniu zagadnień księgowych, ale łączy elementy teoretyczne, niezbędne w codziennej pracy z ukierunkowanymi zagadnieniami uporządkowanymi pod kątem profilu zawodowego.

Kurs prowadzi Lesława Synoś praktyk, główny księgowy z kilkunastoletnim doświadczeniem, certyfikat dyplomowanego księgowego, kandydat na biegłego rewidenta, studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i finansów (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie), członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, własna działalność usługi księgowe (Licencja MF).

Koszt uczestnictwa w kursie: 660 zł/os. (za 70 h)
Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, autorskie materiały szkoleniowe, sprzęt komputerowy niezbędny do realizacji zajęć, przerwy kawowe, certyfikat INFOX i zaświadczenie MEN.

Miejsce zajęć: Rzeszów, ul. Mickiewicza 12

Więcej informacji na WWW.INFOX.PL

Kontakt:
Justyna Komorowska
Tel. 178523608
Tel. 178525421

Mapa TarnówProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości ,660 zł


Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę AZS Tarnów !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Magazyn studentów PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Tarnów w internecie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tarnów City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj