Pracownicy branży hotelarskiej, praca w Niemczech.

KONTAKT

Kopacze Wielkie - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownicy branży hotelarskiej, praca w Niemczech.

O pracodawcy Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec do pracy w branży hotelarskiej. Poszukiwane osoby na poniższych stanowiskach: Kelnerzy/Kelnerki Kucharze Pomoc kuchenna Pokojówki.

Miejsce pracy: Niemcy Wyspa Juist
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Nr ref.:
Turystyka i gastronomia
Kelnerzy i barmani

Opis stanowiska / obowiązki:
- Obsługa gości obiektu w zależności od poszczególnych stanowisk

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowiskach: Kucharz, Kelner/Kelnerka
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
Umowę o pracę na pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie i wyżywienie po stronie Pracodawcy

Mapa Kopacze WielkieProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownicy branży hotelarskiej, praca w Niemczech.

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !Zobacz stronę AZS Tarnów !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę Forum PWSZ w Tarnowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję