Opieka nad Polką w Bawarii wyjazd od 15.12.2015 na 2 miesiące

KONTAKT

Szczepanowice - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opieka nad Polką w Bawarii wyjazd od 15.12.2015 na 2 miesiące

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) poszukuje Kandydatów na stanowisko: Opiekun / Opiekunka w Niemczech

Wymagania

Osoba o energicznym usposobieniu i cierpliwa
Doświadczenie w opiece
Dobry stan zdrowia - silna i sprawna fizycznie

Obowiązki

Sprawowanie opieki nad 49- letnią pacjentką ze stwardnieniem rozsianym
Pomoc w codziennych czynnościach - toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznej
Prowadzenie gospodarstwa domowego
Dotrzymanie towarzystwa, spacery
WSPARCIE ze strony Caritas
Do dyspozycji sprzęty pomocnicze - wózek, podnośnik

Mile widziane

Kursy z zakresu opieki, rehabilitacji
Doświadczenie na stanowisku pielęgniarki
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Referencje

Oferujemy

LEGALNE ZATRUDNIENIE
BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI 1360 BRUTTO + PREMIE
Składki ZUS od kwoty 3959 zł brutto
WYJAZD we wrześniu 2015 na min. 2 miesiące
Możliwość wyjazdu na stałą wymianę
Dokument A1 / karta EKUZ
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
Stabilne miejsce pracy
Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę
Zdobądź 200 zł za każdą poleconą osobę

Prosimy aplikować na maila lub dzwonić pod wskazany numer telefonu

Mapa SzczepanowiceProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opieka nad Polką w Bawarii wyjazd od 15.12.2015 na 2 miesiące

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Magazyn studentów PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę Forum PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję