Opieka nad miłym małżeństwem w Neustadt od 21.11.2015

KONTAKT

Niwki - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opieka nad miłym małżeństwem w Neustadt od 21.11.2015

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Opiekunek/ów osób starszych.
CODZIENNIE MAMY NOWE OFERTY PRACY,
WIĘC NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Wymagania

Szukamy osoby kulturalnej, empatycznej, posiadającej doświadczenie w prowadzeniu domu, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece nad osobami chorymi

Obowiązki

Sprawowanie opieki nad miłym małżeństwem w miejscowości Neustadt
Państwo poruszają się samodzielnie
Duża pomoc ze strony rodziny i Pflegedienstu

Mile widziane

Referencje, kursy z zakresu opieki

Oferujemy

LEGALNE ZATRUDNIENIE
BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI MINIMUM 1360 BRUTTO + PREMIE
Składki ZUS od kwoty 3959 zł brutto
Dokument A1 / karta EKUZ
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
Stabilne miejsce pracy
Oferty dostosowane do oczekiwań kandydatów
Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę
Zdobądź 200 zł za każdą poleconą osobę
PRACĘ OD ZARAZ!

Mapa NiwkiProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opieka nad miłym małżeństwem w Neustadt od 21.11.2015

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Forum PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę AZS Tarnów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję