Operator CNC szlifierz/tokarz - szlifierki STUDER

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator CNC szlifierz/tokarz - szlifierki STUDER

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta w Belgii poszukujemy osób na stanowisko:

Operator CNC szlifierz/tokarz
Miejsce Pracy: FRANCJA

Wymagania:

udokumentowane doświadczenie pracy przy szlifierkach lub tokarkach CNC
mile widziane doświadczenie pracy na maszynach CNC firmy STUDER
podstawowa wiedza z zakresu serwisowania maszyn
mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego
własny samochód mile widziany

Obowiązki:

praca przy produkcji elementów do turbin silnikowych
uzbrajanie maszyn, praca na podstawie rysunku technicznego
przestrzeganie i kontrolna ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie
wynagrodzenie 1700 euro netto/152 godziny
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
składki od średniej krajowej
opieka polskiego koordynatora
zakwaterowanie zapewnione i opłacone

Mapa TarnówProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator CNC szlifierz/tokarz - szlifierki STUDER

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę AZS Tarnów !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Magazyn studentów PWSZ w Tarnowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję