Operator CNC szlifierz/tokarz - szlifierki STUDER

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator CNC szlifierz/tokarz - szlifierki STUDER

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta w Belgii poszukujemy osób na stanowisko:

Operator CNC szlifierz/tokarz
Miejsce Pracy: FRANCJA

Wymagania:

udokumentowane doświadczenie pracy przy szlifierkach lub tokarkach CNC
mile widziane doświadczenie pracy na maszynach CNC firmy STUDER
podstawowa wiedza z zakresu serwisowania maszyn
mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego
własny samochód mile widziany

Obowiązki:

praca przy produkcji elementów do turbin silnikowych
uzbrajanie maszyn, praca na podstawie rysunku technicznego
przestrzeganie i kontrolna ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie
wynagrodzenie 1700 euro netto/152 godziny
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
składki od średniej krajowej
opieka polskiego koordynatora
zakwaterowanie zapewnione i opłacone

Mapa TarnówProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator CNC szlifierz/tokarz - szlifierki STUDER

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Magazyn studentów PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Nocny Tarnów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję