Monter(Ślusarz) Belgia

KONTAKT

Janowice - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter(Ślusarz) Belgia

Agencja pracy Work Express Sp. Zoo (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 1116), dla swojego klienta w Belgii poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter(ślusarz)

Miejsce Pracy: okolice Brukseli

Wymagania

udokumentowane doświadczenie pracy jako monter/ślusarz,
umiejętność szczepiania.
umiejętność czytania rysunku technicznego

Obowiązki

praca na zakładzie zajmującym się produkcją węży ciśnieniowych. Średnica węży: 12mm,16mm,18mm,
praca ze spawaczami,
przygotowanie materiału dla spawacza, cięcie gięcie na wymiar, praca na podstawie rysunku technicznego.

Mile widziane

własny samochód,
znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
składki od minimum średniej krajowej,
wynagrodzenie około 1700 netto /173 godziny,
zakwaterowanie zapewnione i opłacone.

Mapa JanowiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter(Ślusarz) Belgia

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę AZS Tarnów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję