Monter(Ślusarz) Belgia

KONTAKT

Janowice - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter(Ślusarz) Belgia

Agencja pracy Work Express Sp. Zoo (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 1116), dla swojego klienta w Belgii poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter(ślusarz)

Miejsce Pracy: okolice Brukseli

Wymagania

udokumentowane doświadczenie pracy jako monter/ślusarz,
umiejętność szczepiania.
umiejętność czytania rysunku technicznego

Obowiązki

praca na zakładzie zajmującym się produkcją węży ciśnieniowych. Średnica węży: 12mm,16mm,18mm,
praca ze spawaczami,
przygotowanie materiału dla spawacza, cięcie gięcie na wymiar, praca na podstawie rysunku technicznego.

Mile widziane

własny samochód,
znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
składki od minimum średniej krajowej,
wynagrodzenie około 1700 netto /173 godziny,
zakwaterowanie zapewnione i opłacone.

Mapa JanowiceProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter(Ślusarz) Belgia

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę Forum PWSZ w Tarnowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję