Monter mebli kuchennych

KONTAKT

Trzemeszna - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter mebli kuchennych

Miejsce pracy: Niemcy.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Pracy Tymczasowej Work Express Sp. z o.o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.

Wymagania

doświadczenia przy montażu mebli lub jako cieśla meblowy, stolarz, pracownik transportu, przeprowadzek
prawa jazdy kat. B lub CE
Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym warunek konieczny
dobrej kondycji fizycznej
Gotowość do wyjazdu za granicę

Obowiązki

montaż ekskluzywnych mebli kuchennych u klientów indywidualnych
załadunek i rozładunek paczek z częściami mebli
montaż urządzeń kuchennych
praca w zespole 2 osobowym
praca w terenie

Oferujemy

Zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę
Zapewnione zakwaterowanie
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz za pracę w niedziele i święta
wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym
dla stałych pracowników możliwość szkolenia na kierowcę C+E
szkolenia z zakresu montażu urządzeń sanitarnych i elektrycznych

Mapa TrzemesznaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter mebli kuchennych

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Magazyn studentów PWSZ w Tarnowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję