Monter mebli kuchennych

KONTAKT

Trzemeszna - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter mebli kuchennych

Miejsce pracy: Niemcy.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Pracy Tymczasowej Work Express Sp. z o.o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.

Wymagania

doświadczenia przy montażu mebli lub jako cieśla meblowy, stolarz, pracownik transportu, przeprowadzek
prawa jazdy kat. B lub CE
Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym warunek konieczny
dobrej kondycji fizycznej
Gotowość do wyjazdu za granicę

Obowiązki

montaż ekskluzywnych mebli kuchennych u klientów indywidualnych
załadunek i rozładunek paczek z częściami mebli
montaż urządzeń kuchennych
praca w zespole 2 osobowym
praca w terenie

Oferujemy

Zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę
Zapewnione zakwaterowanie
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz za pracę w niedziele i święta
wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym
dla stałych pracowników możliwość szkolenia na kierowcę C+E
szkolenia z zakresu montażu urządzeń sanitarnych i elektrycznych

Mapa TrzemesznaProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter mebli kuchennych

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Magazyn studentów PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę AZS Tarnów !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Nocny Tarnów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję