KSIĘGOWY/-A

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez mdziubinska (osoba prywatna) -

KSIĘGOWY/-A

Pełna treść ogłoszenia KSIĘGOWY/-A

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Księgowy/-a

Nr. ref. KSF/PKP/61

Opis stanowiska:
Księgowanie i dekretacja dokumentów finansowych
Wystawianie faktur sprzedaży, faktur korygujących, faktur transportowych
Wprowadzanie faktur kosztowych
Uzgadnianie sald bankowych oraz księgowych
Rozliczanie VAT należnego i naliczonego
Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
Przygotowywanie sprawozdań finansowych
Monitorowanie płatności i zaległych faktur
Współpraca z klientami, dostawcami i instytucjami zewnętrznymi

Wymagania:
Wykształcenie wyższe - ekonomiczne
Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości
Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera , MS-Office
Umiejętność analitycznego myślenia

Oferta:
Praca na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Ścieżka rozwoju i awansu zawodowego w międzynarodowej Firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w temacie proszę wpisać nr ref.)

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa TarnówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - KSIĘGOWY/-A

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę Tarnów w internecie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję