Kontroler jakości-pracownik produkcji

KONTAKT

Lubiczko - Dodane przez www (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kontroler jakości-pracownik produkcji

Work Express to certyfikowana agencja pracy, działająca w obszarze outsourcingu zatrudnienia. Prowadzone przez nas procesy rekrutacji i selekcji pracowników przebiegają według ściśle określonych standardów, a projekty outsourcingu są objęte gwarancją poufności. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Stanowisko: Kontroler jakości-pracownik produkcji
Miejsce pracy: Żary (województwo lubuskie)/Holandia

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive)
umiejętność czytania dokumentacji technicznej
znajomość narzędzi pomiarowych: suwmiarka oraz przymiar liniowy
dobra znajomość języka angielskiego
brak przeciwwskazań zdrowotnych- obowiązkowe badanie okulistyczne

Obowiązki

praca na hali produkcyjnej przy kontroli systemów dachowych do samochodów osobowych
kontrola jakości produktu z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych (suwmiarka, przymiar liniowy)
kontrola i wykonywanie poprawek na podstawie dokumentacji technicznej (zapewnione szkolenie)

Mile widziane

własny samochód na wyjazd do Holandii
miejsce zamieszkania: województwo lubuskie (miesięczne szkolenie w Żarach)

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie- około 1600 euro na rękę+ ewentualne nadgodziny
darmowe zakwaterowanie
umowa o pracę (składki od co najmniej średniej krajowej)
opieka polskiego koordynatora
ubrania robocze

Mapa LubiczkoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kontroler jakości-pracownik produkcji

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę Portal Tarnowskiego Sportu Kartingowego !Zobacz stronę Telewizja internetowa Tarnów !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję