Kierownik Zespołu, Specjalista ds.sprzedaży

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez rekrutacja.df (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik Zespołu, Specjalista ds.sprzedaży

Jesteśmy zwycięzca XII edycji Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Najlepsza Instytucja Finansowa w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem Naszej struktury sprzedaży poszukujemy kandydatów z obszaru Małopolski i Podkarpacia na stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży, kierownika zespołu.
Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż
- obsługa Klientów
- budowanie własnego portfela Klientów
- rekrutacja
- zarządzanie zespołem

Oczekujemy:
- min. średniego wykształcenia (mile widziane wykształcenie wyższe)
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klientów
- pozytywnego nastawienia i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- wysokiej kultury osobistej
- orientacji na realizację celów biznesowych i osobistych

Oferujemy:
- jasno określoną ścieżkę kariery z możliwością awansu
- profesjonalne szkolenia i wdrożenie do zawodu
- codzienne, aktywne wsparcie Managera
- stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
- przyjazną atmosferę

Mapa TarnówProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik Zespołu, Specjalista ds.sprzedaży

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !Zobacz stronę AZS Tarnów !Zobacz stronę Forum PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Tarnowska Telewizja Internetowa !Zobacz stronę Nocny Tarnów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję