Kelner/-ka

KONTAKT

Tarnów - Dodane przez mdziubinska (osoba prywatna) -

Kelner/-ka

Pełna treść ogłoszenia Kelner/-ka

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Kelner/-ka

Nr. ref. KCT/PKP/61

Miejsce pracy : Tarnów
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę stałą

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa gości w restauracji
Udzielanie informacji dotyczących kart menu, potraw i sposobu ich przyrządzania
Przyjmowanie i bonowanie zamówień
Serwowanie dań oraz napoi
Sprzątanie ze stołów, utrzymanie restauracji w czystości
Przygotowanie miejsca pracy

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie gastronomiczne
Aktualne badania sanepidarno-epidemiologiczne
Wysoka kultura osobista

Oferta:
Praca na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w temacie proszę wpisać nr ref.).

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa TarnówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kelner/-ka

Polecane, ciekawe strony z Tarnowa. Prowadzisz serwis o Tarnowie lub zwiazany z Tarnów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tarnowski Portal Internetowy !Zobacz stronę Nocny Tarnów !Zobacz stronę AZS Tarnów !Zobacz stronę Portal Informacyjny Tarnowa !Zobacz stronę Tarnów w internecie !Zobacz stronę Forum PWSZ w Tarnowie !Zobacz stronę Telewizja Tarnowska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnowa: Dębica ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Gorlice ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję